CCC

Polski English

Misja

 

Jesteśmy wyłącznym na rynku polskim importerem promienników elektrycznych szwedzkiej firmy ENERGOTECH (40lat doświadczeń w produkcji promienników). Mamy własną markę promienników gazowych ceramicznych TOP HEAT PCeco, promienników gazowych mobilnych  PMD i PMR, promienników gazowych przeznaczonych do lakli gastronomicznych tj. restauracje, ogródki, puby.

Współpracujemy z angielską firmą Victory Lighting: promienniki elektryczne halogenowo-kwarcowe i ceramiczne oraz szeroka gama promienników elektrycznych lakierniczych.

Naszą misją jest dostarczanie Klientom kompletnych energooszczędnych i ekologicznych rozwiązań grzewczych opartych o promienniki elektryczne oraz modernizacje systemów grzewczych w celu obniżenia kosztów inwestycji, eksploatacji i likwidacji emisji substancji szkodliwych do atmosfery.

Bardzo ważnym elementem dla nas jest bezpośrednia współpraca z Klientem, dzięki czemu jesteśmy w stanie w 100% zadowolić Państwa oczekiwania.

Proponowane przez nas rozwiązania są zawsze adekwatne do stawianych przed nami wymagań, dzięki czemu mają Państwo pewność, że inwestycja w ogrzewanie promiennikowe nie będzie chybionym pomysłem.